Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Ledovka na parkovisti
Datum nahlášení
01.02.2017
Kategorie závady
Čištění komunikací
Popis závady
Ledovka po celem parkovišti, je problem vubec vyjet natoz vystoupit z vozu. Je to opravdu hrozné.
Lokalita závady
část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Ing. Daniel Engel (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, omlouvám se za opožděnou reakci na Váš podnět, za který děkuji. prosím můžete upřesnit o jaké parkoviště se jedná? Bude tam provedena kontrola a v případě potřeby bude provedeno ošetření.
Děkuji.
S pozdravem
Daniel Engel
Ing. Daniel Engel už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email