Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Ulomená dopravní značka
Datum nahlášení
01.02.2022
Kategorie závady
Dopravní značení
Popis závady
Ulomená dopravní značka nyní leží v místě, kde původně stála. Je to pravděpodobně důsledek nedávných silných větrů
Lokalita závady
Trnovanská 1330/67, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Informaci jsme již předali servisní firmě.
Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email