Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Není snížený obruvník před vjezdem do dvora
Datum nahlášení
01.03.2019
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Není možné vjet do dvora do garáže, protože obruvník je standardně vysoký, ale přitom by měl být sníženy tak jak je to u jiných vjezdů. Například hned vedle do Salonu Fatima.
Fotografie mi nejde přiložit mohu následně do e-mailu.
Lokalita závady
ulice Masarykova třída 1226/86, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Město Teplice jako vlastník komunikace, jež je zatříděná jako místní komunikace (chodník) Vám sděluje, že dle §12, odst.4 vyhlášky 104/1997 Sb. obnovuje sjezdy na sousední nemovitost v případě plné rekonstrukce uvedené komunikace. V místě samém nejsou sjezdy k jednotlivým nemovitostem zřízeny, proto dle uvedeného § jste stavebníkem sjezdu a pro jeho úpravu si musíte vyžádat povolení silničního správního úřadu.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email