Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Vraky 2 aut na Nákladní ulici
Datum nahlášení
01.03.2020
Kategorie závady
Autovraky
Popis závady
Na Nákladní ulici, na parkovišti naproti bývalé Desta podnik, jsou 2 vraky aut, jedno je pokryté plachtami, asi tam někdo přenocuje. Vypadá to hrozně už dlouhou dobu.
Lokalita závady
Nákladní, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vozidla stojí na komunikaci ve vlastnictví soukromé firmy. S touto firmou jsme již komunikovali a v souladu s §19c zákona č. 13/1997 Sb., firma zaslala návrh silničnímu správnímu úřadu k odstranění vozidel. V současné době je výzva neznámým majitelům na úřední desce města Teplice. Po marném uplynutí lhůta 2 měsíců bude firma oprávněna vozidla odstranit.
Marek Roth má v kompetenci:
Autovraky včetně vozidel nalezených a opuštěných, odtahová služba na území města
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email