NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

010321_150a

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Nepořádek, odporový koš

Datum nahlášení
01.03.2021

Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby

Popis závady
Dobrý den, je to ošklivý pohled na nepořádek (plný odpadkový koš a opodál další vyhozený). Začátek ulice Doubravická ( hned za Petersikem).

Lokalita závady
Trnovany, Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Reklamace svozu odpadkových košů byla zaslána na svozovou společnost Marius Pedersen a.s.


Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email