NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

010421_b529

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Odpad na chodníku

Datum nahlášení
01.04.2021

Kategorie závady
Černá skládka

Popis závady
V ul. Okružní se na chodníku již přes tři měsíce válí velký smotek plastových fólií, který tam tehdy vypadl z projíždějícího auta Marius Pedersen. Žádám, aby to po třech měsících konečně někdo uklidil, když to nikoho z Marius Pedersen nenapadne, městskou policii ani zástupce úřadu, kteří jezdí denně okolo zas nenapadne je na to upozornit a všichni dělají, že to nevidí. Nikdo z nich tu nebydlí a nechodí kolem toho, tak to nikomu nevadí. :-( DĚKUJI

Lokalita závady
Okružní, Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s..


Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email