NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

010620_5b00

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
CHybí označení obrubníku k vůli parkování u chodníku.

Datum nahlášení
01.06.2020

Kategorie závady
Dopravní značení

Popis závady
Při výměně obrubníků ul.OPAVSKÁ u č p.2677 už nebyli označeny obrubníky žlutou barvou. J iný vstup nachodník nebo silnici pro matky s kočárky nebo pro tělesně poškozené-vozíčkáře není pouze přes trávu.U tohoto výstupu neustále parkují řidiči kteří nedbají toho že je to vstup a výstup na chodník.Když byl obrubník označen žlutě řidiči to musely respektovat.Před výměnou obrubníků stávající byli označeny.Prosíme o dodatečně označení aby bylo možné v klidu přecházet děkujeme za kladné vyřízení.

Lokalita závady
Moravská 2132/10, Teplice, 415 01, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.


Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email