Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Sekání trávy
Datum nahlášení
01.07.2019
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
V Teplicích (Šanov ll) sledujeme poměrně časté sekání travní plochy. Bylo by možné tuto činnost omezit? Už i v jiných městech pochopili, že obzvlášť v tomto horkém a suchém počasí posekaná tráva rychleji usychá a žloutne, půda snadno ztrácí vláhu.
Oproti tomu živé ploty kolem některých paneláků v Trnovanské ulici rostou a zarůstají rychleji. Už by to stříhání potřebovaly.
Lokalita závady
část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Sekání trávy probíhá dle pravidelného harmonogramu. Ohledně střihu živých plotů, tento střih je právě prováděn po celém městě. Do ulice Trnovanská, by se měl dojít tento týden.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email