Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Černá skládka v lesíku u Třešňovky pod Doubravkou.
Datum nahlášení
01.07.2020
Kategorie závady
Černá skládka
Popis závady
Začala se tvořit skládka u třešňovky pod Doubravkou.
Lokalita závady
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Ke zjednání nápravy, týkající se odpadu ze zeleně, jenž pravděpodobně pochází z údržby oploceného soukromého pozemku (hřiště), byl vyzván provozovatel tohoto areálu, který přislíbil nápravu v nejbližších dnech.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email