NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

010720_5e46

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Rozbitý chodník

Datum nahlášení
01.07.2020

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
V ulice Havířská v úseku mezi ulicemi Proboštovská a Karla Aksamita je zřejmě poslední neopravený chodník v okolí. Po obou stranách ulice je chodník na mnoha místech hodně rozbitý. Po celé délce chodníku roste v sezóně hojně plevel a když uschne, osiny se zapichují psům do tlapek. V zimě je chodník kvůli výmolům špatně schůdný a lidé často raději chodí po silnici.

Lokalita závady
Havířská, Teplice, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Po prověření zvážíme možnost zařazení do plánu oprav.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email