Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Padající větve ze stromu na pozemek Louda Auto a.s. Dubská 3106, Teplice
Datum nahlášení
01.07.2020
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Ze stromu, který je na pozemku města padají větvě do areálu firmy Louda Auto a.s. na zaparkovaná vozidla, proto bych poprosila o vyřešení a ořezání stromu.
Lokalita závady
Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. V pátek situaci prověřím a zadám ořez větví dodavatelské firmě. S provedením prací počítejte v horizontu cca 14 dní.
Děkuji za pochopení.
Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email