Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Zlomené větve Sakury
Datum nahlášení
01.07.2021
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Před zadním vchodem Slovenská 2649 došlo při bouřce ke zlomení dvou větví Sakury, které visí dolů a jsou třeba odříznout.
Lokalita závady
Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Zlomené větve byly zadány k odstranění do 8/7/2021.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email