NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

010721_7039

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Neudržovaný pozemek

Datum nahlášení
01.07.2021

Kategorie závady
Neudržované pozemky, které nejsou v majetku města

Popis závady
Neposekaný a neudržovaný pozemek parcelní číslo 1028/2 v katastru obce Teplice - Sobědruhy. Do 30.6.2021 nebyla provedena ani první seč, tráva je přerostlá, což způsobuje potíže zejména alergikům. Děkuji

Lokalita závady
Sobědruhy, Teplice, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Dominika Brzobohatá (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vlastník pozemku bude vyzván k nápravě závadného stavu.
Děkujeme za pochopení


Bc. Dominika Brzobohatá má v kompetenci:
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace populace městských holubů. Handicapovaná zvířata. Neudržované pozemky mimo majetek Statutárního města Teplice na jeho území.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email