NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

010821_7da2

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Odstavený autovrak

Datum nahlášení
01.08.2021

Kategorie závady
Autovraky

Popis závady
Dobrý den, již několik let stojí na parkovišti před vchodem do panelového domu v ulici Pod Hvězdárnou 213 nepojízdné motorové vozidlo. Majitel se s ním kdysi nastěhoval a od té doby tu auto stojí a zarůstá. Má již skoro 4 roky propadlou technickou, snad by s tím šlo něco udělat. Budeme rádi, když se nám tu uvolní další místo k parkování a zároveň se dostane na pořádnou údržbu, kterou není jinak možné provést. Děkuji za prověření situace

Lokalita závady
Pod Hvězdárnou, Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Marek Roth (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. V součinnosti s MP Teplice prověřujeme, zda nedošlo ke změně vlastníka vozidla, kterého vyzveme k přesunu vozidla. S propadlou technickou je to složitější - vláda v souvislosti s pandemií COVID-19 již několikrát prodloužila platnost.


Marek Roth má v kompetenci:
Autovraky včetně vozidel nalezených a opuštěných, odtahová služba na území města

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email