Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poškozený odpadkový koš
Datum nahlášení
01.08.2022
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Na zastávce MHD Zámecká zahrada ve směru centrum je poškozený odpadkový koš (propadlé dno), tím pádem je kolem pohozený odpad.
Lokalita závady
Alejní, Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Oprava odpadkového koše byla zadána svozové společnosti Marius Pedersen a.s.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email