NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

010917_f3f4

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Výtluk uprostřed křižovatky

Datum nahlášení
01.09.2017

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Na křižovatce Bulharská, Lidická a Pařížská je uprostřed křižovatky velká díra, k asfaltování. Stejná díra je před vjezdem do ulice Dukelská. !!! prosím do ulice Dukelská by stálo za zvážení udělat průjezd zakázán, často zde vznikají situace ohrožující děti při cestě do a ze školy !!! Děkuji i za sousedy Kalendra

Lokalita závady
ulice Bulharská, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Jaroslava Vojáčková (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Uvedenou závadu jsme předali k opravě. Váš podnět ohledně Dukelské cesty předám kolegyni.


Jaroslava Vojáčková má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email