NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

010921_5704

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Keře přesahující do urovně chodníku a chodník zarostlí trávou

Datum nahlášení
01.09.2021

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
Keře přesahující do urovně chodníku a chodník zarostlí trávou keře zasahují do chodníku špatně se chodí nebezpečné pro děti. Ulice Javorova Nová Ves za paneláky .

Lokalita závady
Javorová 3027, Teplice, 415 01, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Keře dne 10/9/2021 prověřím na místním šetření. Chodník zarostlý trávou předám na odbor dopravy.


Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email