Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nehorázný bordel - smrad
Datum nahlášení
01.09.2022
Kategorie závady
Černá skládka
Popis závady
Dobrý den,
Zřejmě již po několikáté se na tomto místě objevila “černá skládka”.Ale tentokrát to je opravdu extrém!Nehorázný smrad..špína a zřejmě dobrý ráj pro potkany myši a pod.Šlo by to prosím uklidit a peníze vymáhat a donutit aby si zřejmě toto soukromé parkoviště konečně majitel zajistil?!Je to opravdu nehorázná ostuda když to denně vidím…
Lokalita závady
Nákladní, Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Tuto situaci již řešíme - počátkem tohoto týdne přislíbil vlastník pozemku odklizení odpadu i úpravu zeleně zasahují do chodníku.
Děkuji za pochopení.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email