Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Ohořelý autovrak
Datum nahlášení
01.10.2018
Kategorie závady
Autovraky
Popis závady
Na ulici Novoveská už skoro měsíc je odstavené po požáru auto,mělo by bít povinností majitele toto vozidlo odstranit.
Lokalita závady
ulice Novoveská, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět postoupíme vlastníkovi komunikace - Ústecký kraj.
Marek Roth má v kompetenci:
Autovraky včetně vozidel nalezených a opuštěných, odtahová služba na území města
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email