NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

011019_56d4

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Zarůstající chodník z okolní parcely

Datum nahlášení
01.10.2019

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
Kolem hlavní silnice. Postupně se stává neprůchodný.

Lokalita závady
Pražská, Teplice, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Bc. Tereza Havlínová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Po prověření vlastnických poměrů bylo zjištěno, že pozemky nejsou ve vlastnictví Města Teplice. Vlastník pozemků, na nichž se nachází problematická zeleň, bude vyzván k nápravě stavu v co nejkratším možném termínu.

S pozdravem
Bc. Tereza Havlínová


Bc. Tereza Havlínová má v kompetenci:
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace populace městských holubů. Handicapovaná zvířata. Neudržované pozemky mimo majetek Statutárního města Teplice na jeho území.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email