NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

011119_657d

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Nefunkční kanál

Datum nahlášení
01.11.2019

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Nefunkční kanál u vjezdu na pozemek- křižovatka El.Krásnohorské a Heydukova, vjezd do dvora Heydukova 15. Tato závada je nahlášena zhruba 1,5 roku, byla řešena na místě pracovnicí z magistrátu, nebylo stále odstraněno, voda při dešti neustále vniká na pozemek. Bohužel nemohu najít číslo pod kterém je nahlášená závada vedena

Lokalita závady
Elišky Krásnohorské, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění závady je zařazeno do plánu údržby dešťové kanalizace a bude realizováno v nejbližším možném termínu.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email