NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

020118_6023

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Zákaz parkování

Datum nahlášení
02.01.2018

Kategorie závady
Dopravní situace

Popis závady
V naší ulici Letecká Teplice je pondělí až pátek zákaz stání 8.00- 16.00hod.,prý kvůli svozu odpadu.Popeláři pro směsný odpad k nám do ulice zajíždějí v pondělí už v půl 7 ráno a tak je to zdůvodnění bezpředmětné.Máme tam tedy ještě nově popelnice na tříděný odpad,ale pro ten jezdí jednou za dva týdny.Zákaz zastavení je velkým problémem,protože nejen v naší ulici,ale i v okolí je velké množství aut.Chtěla bych tedy poprosit určitě nejen za sebe, zda by bylo možné toto omezení zvážit. Předem velice děkuji a přeji skvělý celý nový rok.

Lokalita závady
Letecká 1043/2, Teplice, 415 01, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vaši situaci prověříme a pokud to půjde, provedeme opatření. Bude třeba věc projednat s Policií ČR, popř. s firmou zajišťující svoz odpadu.

Daniel Městka
odbor dopravy
Magistrát města Teplice


Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email