Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Svoz tříděného odpadu
Datum nahlášení
02.01.2018
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
V naší ul.Letecká jsou neustále přeplněné nádoby na tříděný odpad, který se tak povaluje kolem a nebo se hází do směsného kontejneru. Myslím,že na naši ulici popeláři zapomínají,protože kontejner na plasty je nevyvežený již 3 týdny.Koukám na to z okna a proto se obracím na Vás s prosbou o řešení. Děkuji a přeji úspěšný nový rok Blanka Faloutová
Lokalita závady
Letecká 1043/2, Teplice, 415 01, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení, podnět předávám k dořešení a zajištění nápravy na dispečink svozové společnosti.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email