Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poškozený kryt svorkovnice lampy pouličního osvetkeni
Datum nahlášení
02.01.2021
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
Hrozí uraz el. proudem; v 1. bloku od konečné trilejbusu v Proseticich
Lokalita závady
Na Konečné, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email