NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

020220_b65e

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Poškozená vozovka-sesedání po výkopu

Datum nahlášení
02.02.2020

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Propadající se vozovka po výkopových prací (výměna vodovodního řádu) křižovatka Denisova 133/6 a Smetanova ulice. V propadlině vznikají veliké louže, které jdou neustále prijíždějícími auty tryskány na procházejíci lidi a také dochází k poškozováni fasády domu na této adrese.

Lokalita závady
Denisova 133/6, Teplice, 415 03, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme místním šetřením.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email