Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Přeplněný kontejner na sklo
Datum nahlášení
02.06.2019
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Dobrý den, na rohu ulice U Schodů je přeplněný kontejner se sklem, lidé už hojně odkládají skleněný odpad i kolem kontejneru, vzniká z toho pomalu střepoviště.
Lokalita závady
ulice Karla Čapka, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, kontejner na sklo v tomto stanovišti má svážen 1x za 14 dní, vždy v pondělí v liché kalendářní týdny. Svoz tedy vychází na dnešek, s tím, že bude zajištěn také úklid okolo. Je možné, že se někdo nárazově zbavil většího množství skleněného odpadu. Pokud by se situace s přeplněním opakovala, prosím o informaci, bude nutné přistavit další kontejner na sklo.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email