Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Neposekaná tráva
Datum nahlášení
02.06.2020
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
V okolí mateřské školky Edisonova a v okolních ulicích je už dlouho neposekaná přerostlá tráva
Lokalita závady
Trnovany, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. S o hledem na sucho, v dlouhodobějším a globálnějším slova smyslu, jsme "zpomalili" seče ve vegetačním období.
Nicméně na sídlištních plochách již byly druhé seče zahájeny.
Děkuji za pochopení.
Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email