Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Autovrak
Datum nahlášení
02.06.2020
Kategorie závady
Autovraky
Popis závady
Před panelákem v ulici Hlávkova 1383 stojí autovrak bez spz a blokuje pakrovací místo.
Lokalita závady
Hlávkova, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Pokud se jedná o mercedes (v Hlávkově ulici evidujeme několik vozidel) tak byl vyzván provozovatel vozidla a po uplynutí lhůty DVOU měsíců (lhůta ze zákona jež nejde zkrátit) bude vozidlo odstraněno.
Marek Roth má v kompetenci:
Autovraky včetně vozidel nalezených a opuštěných, odtahová služba na území města
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email