NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

020620_fc42

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Poškozený chodník, odstranění zeleně

Datum nahlášení
02.06.2020

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
Dobrý den, potřebovala bych vědět, z jakého důvodu nám pracovníci technických služeb zlikvidovali zeleň před domem Denisova 85/15, Teplice. Zeleň jsme si vysázeli sami a nikomu nepřekážela, jelikož byla udržovaná. Chtěli jsme opravu chodníku a ne zničení zeleně. Kdo to prosím nařídil a proč? Děkuji za zprávu.

Lokalita závady
Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, ve věci úpravy zeleně byl prostřednictvím tohoto portálu (Hlášení závad) předán OŽP ze sousedního objektu podnět na úpravu keřů, které brání ve výhledu při výjezdu na komunikaci. Podnět byl v polovině května prověřen a shledán jako oprávněný. Následně bylo provedeno sesazení keře na pařez. Keř začne opět v době vegetace obrůstat a následně bude udržován ve výšce max. 80 cm, a to s ohledem na normy Policie české republiky.
Dále ještě upozorňuji na skutečnost, že na veřejných prostranstvích může jakoukoliv zeleň vysazovat pouze vlastník pozemků - v tomto případě Statutární město Teplice.
Sesazení keře nic nemění na možné úpravě chodníku, kterou prosím dále komunikujte s příslušnou referentkou odboru dopravy.
Děkuji za pochopení.


Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email