Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Špatný výhled do křižovatky
Datum nahlášení
02.07.2015
Kategorie závady
Dopravní značení
Popis závady
Při výjezdu z ulice Karla Čapka a odbočování doleva na Masarykovu ulici není přes zaparkovaná auta před DDM často vidět auta co jedou po Masarykově ulici směrem do Trnovan, bylo by možné na protější stranu nainstalovat dopravní zrcadlo?
Dochází ke krizovým situacím a řidiči z Masarykovy ulice musí prudce brzdit.
Lokalita závady
ulice Karla Čapka, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jana Strejcovská (odbor dopravy a životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, po konzultaci s dopravním inženýrem PČR byla odsouhlasena instalace dopravního zrcadla v tomto místě. Po administrativním zpracování žádosti bude zrcadlo instalováno.
Jana Strejcovská už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email