Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poškozený chodník
Datum nahlášení
02.07.2020
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Propadlá zámková dlažba na chodníku
Lokalita závady
Vrchlického 1259/3, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění závady řešíme v rámci reklamace se zhotovitelem provádějícím výkopové práce.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email