Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Chybi nádoby na tříděný odpad
Datum nahlášení
02.07.2021
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Dobrý den, prosíme vas občané Třešnovky na Bílé cestě nemáme kam vyhazovat tříděný odpad v místě bydliště, žádame zřizovatele o nádoby na tříděný odpad jako mají oklolní budovyí ,jinak budeme vše házet do smíšeného i plasty , sklo a papír, kov , elektro odpad, pokud nám nezajistíte možnost třídit odpad. Na točně je to neustale přeplněné nedostačuje kapacita, prosíme navyšte kapacitu!
Lokalita závady
Bílinská 2160/80, Teplice, 415 01, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Nádoby na plasty a papír umístěné na točně na Bílinské ul. jsou nyní sváženy 1x týdně, navýšíme tedy četnost svozu na 2x týdně.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email