NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

020819_3266

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Nepořádek po bezdomovcích

Datum nahlášení
02.08.2019

Kategorie závady
Černá skládka

Popis závady
Kartony a další odpadky pod stromy a okolo laviček v parčíku v Jaselské (stejně jako včera).

Lokalita závady
Jaselská, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odpad po bezdomovcích bude odstraněn jako nepovolená skládka do konce tohoto týdne.


Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email