Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nepořádek, bezdomovci
Datum nahlášení
02.10.2017
Kategorie závady
Černá skládka
Popis závady
Dobrý den, chtěla bych nahlásit nepořádek v podchodu z ulice Alejní do Jateční (Křižíkova) vedle školy SOU. V podchodu se zdržují bezdomovci, kteří tam vytvářejí nepořádek (odpadky, kartony, poházené oblečení), jsou tam cítit výkaly, nesvítí lampy. Bohužel se nemám jak jinak dostat do práce. Začíná to tam být opravdu nebezpečné přes den, natož pak ráno, když je ještě tma.
Děkuji.
Lokalita závady
část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Nepořádek byl zadán k odstranění na svozovou společnost Marius Pedersen a.s. jako úklid černé skládky. Závada na veřejném osvětlení byla předána na odbor dopravy.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email