Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poničený chodník
Datum nahlášení
02.11.2015
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Dobrý den ,chodník v ulici Palackého je skoro po celé své délce ve špatném stavu.
Chodník kterým je překrytý potok je dosti široký a po renovaci by se dala 1/2 chodníku využít k sprotovnímu vyžití např. pro inline bruslení,nebo cyklisty jako je např.v Šanovském parku.
Lokalita závady
ulice Palackého, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jana Strejcovská (odbor dopravy a životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. V současné době se zpracovává projektová dokumentace k rekonstrukci uvedeného chodníku a možného využití šířkových poměrů chodníku např. pro vedení cyklostezky. V příštím roce bude jistě možno do dokumentace na našem odboru nahlédnout.
Jana Strejcovská už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email