Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Zlomený strom
Datum nahlášení
02.11.2017
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Na parkovišti je zlomený strom, potřebuje uříznout a odklidit.
Lokalita závady
ulice Na Hrázi, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email