NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

021118_0a33

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Vyvrácený strom

Datum nahlášení
02.11.2018

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
Na naučné stezce okolo Doubravky je přes cestu zavěšený vyvrácený strom. Může se kdykoliv uvolnit a spadnout na cestu.

Lokalita závady
část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.


Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email