NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

030122_0e9b

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Nefunguje městská policie?

Datum nahlášení
03.01.2022

Kategorie závady
Nezařazeno

Popis závady
A nebo si při pochůzkách a projíždění městem prostě jen nevšímá? Výraznou část zde hlášených závad by nemuseli hlásit občané, kdyby si strážníci závad všimli a bez zbytečných formalit je nahlásili. Úředníkům by jistě ušetřili i část cest do terénu, aby zjišťovali, kde přesně se závada nachází a jak je riziková, protože by měli kvalitní informaci. Totéž platí o pracovnících magistrátu, ti jistě také chodí po městě a nejen pracovně. I oni by mohli zcela neformálně na závady upozornit své kolegy. A totéž platí i o příslušnících státní policie, ale o nich tento portál není, tak je zmíním jen pro pořádek. Jistě: jsou místa, kudy ani strážník ani pracovníci úřadu běžně nechodí, nebo si nemusí všimnout, tam pak má pozornost občana své místo. Rozhodně netvrdím, že nikdy žádný strážník ani žádný úředník neupozornil na závadu, jen tvrdím, že některé zde hlášené závady by nemusely být hlášené tudy.

Lokalita závady
náměstí Svobody 2/2, Teplice, 415 01, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, váš podnět jsem předala řediteli Městské policie.
Pro pořádek je však třeba dodat, že teplická městská policie nám prostřednictvím "interních hlášení o závadách" zasílá mailem desítky podnětů měsíčně, a to jak na odbor dopravy (závady na veřejném osvětlení, na chodnících, silnicích, dopravním značení,...) tak i na odbor životního prostředí (nevyvezené koše, nepořádek v kontejnerovém stání, černé skládky, závady na zeleni,.na dětských hřištích..) - vždy včetně fotodokumentace a zákresu v mapě (viz ukázka v příloze).
Kolegové si v rámci odboru i obou odborů rovněž předávají informace o řadě zjištění zaznamenaných při jejich místních šetřeních v jiné věci...
Každopádně vám děkuji za váš zájem a v novém roce přeji jen to dobré.

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady


Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email