Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Zámecká zeď
Datum nahlášení
03.03.2016
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Dobrý den zámecká zeď je v celé své délce po obou stranách,jak z parku, tak od silnice v nehezkém stavu.Místy v rozpadu omítky,kamenné stěny, špinavé, posprejované.
Lokalita závady
ulice Bystřanská, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Požadavek na opravu zdi byl předán oddělení majetku města.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email