Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nepořádek
Datum nahlášení
03.03.2016
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Velký nepořádek v celém okolí .A také za tunelem.
Lokalita závady
ulice Bystřanská, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Počátkem příštího týdne provedeme místní šetření. Na pozemcích ve vlastnictví Statutárního města Teplice úklid zajistíme, případně pokud se jedná také o pozemky jiných subjektů, budou dotčení vlastníci vyzváni k nápravě stavu.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email