Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nesvítí lampy
Datum nahlášení
03.03.2018
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
V ulici Přítkovská čp 32 a 36 nesvítí za panelákem dvě lampy.
Lokalita závady
Přítkovská 1499/34, Teplice, 415 01, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Můžete prosím uvést čísla stožárů?
V ul. Přítkovská číslo popisné 32 ani 36 nenachází.
Nepletete si s čísly orientačními?
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email