Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpad na ulici
Datum nahlášení
03.05.2020
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Dobrý den, chodíme denně s rodinou na procházku do Řetenického lesoparku. Šlo by tam prosím rozmístit, aspoň u laviček odpadkové koše. Trochu jsme se rozhodli udělat něco pro životní prostředí a nezdá se to, je tam plno odpadu. Děkuji
Lokalita závady
Řetenice, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Při cestě lesoparkem má být celkem 8 ks betonových košů, což by mělo být dostatečné. Nechám tedy aktuálně prověřit zda jsou zde v tomto počtu skutečně rozmístěny. Bohužel jsou častým terčem vandalů, kteří je buď rozbijí nebo někam odvalí do křoví apod. Stav by měl být co nejdříve napraven.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email