Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Keře v chodníku
Datum nahlášení
03.05.2021
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Přerůstání keřů do chodníku u autobusové zastávky Valy
Lokalita závady
Rooseveltova, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Část keře, zasahující do chodníku, budu během týdne seříznuta.
Děkuji za pochopení.
Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email