Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Větev nízko - parkoviště
Datum nahlášení
03.06.2020
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Dobrý den,
v Teplicích - Trnovanech, ul Fibichova, zasahuje spodní větev stromu jasan na parkoviště. Je hodně nízko, nedá se pod ní parkovat. Při čištění ulic pod větev nezajede čistící vůz. Větev by se mohla odstranit v červnu při čištění, kdy bude parkoviště prázdné. Prosím o odříznutí pouze spodní větve zasahující na parkoviště. Děkuji.
Lokalita závady
Fibichova, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Stromy podél parkoviště budou "vyvětveny" na podjezdnou výšku v termínu cca do poloviny června.
Děkuji a přeji klidný den.
Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email