NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

030717_1bd6

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Propadlá silnice, díry v silnici

Datum nahlášení
03.07.2017

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Křižovatka ulice Anglická, Bratislavská - propadlá silnice Ulice Anglická poblíž křižovatky s Americkou ulicí - díry v silnici pozice závad: viz. příloha

Lokalita závady
ulice Anglická, Teplice, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Jaroslava Vojáčková (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předali jsme k opravě.


Jaroslava Vojáčková má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email