NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

030717_1caf

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Propadlý kanál

Datum nahlášení
03.07.2017

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Ulice Bratislavská u příjezdové cesty k poště 3 je částečně propadlý kanál a díra v komunikaci.

Lokalita závady
ulice Bratislavská, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Jaroslava Vojáčková (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Již máme v řešení, poslali jsme urgenci na SČVK.


Jaroslava Vojáčková má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email