Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Obránců míru - chybějící prkno na dětské atrakci
Datum nahlášení
03.07.2020
Kategorie závady
Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady
Na dětském hřišti v lokalitě Obránců míru chybí u hradu dole prkno.
Lokalita závady
Trnovany, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada na herním prvku byla zadána správci dětských hřišť k odstranění.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email