Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Plastovy odpad
Datum nahlášení
03.09.2018
Kategorie závady
Černá skládka
Popis závady
Asi 20 m nad vjezdem do bunkru na Bile ceste je v zeleni vysypany plastovy odpad vlevo u pesiny vedouci na Novou ves.
Lokalita závady
část obce Nová Ves, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email