NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

031016_4877

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Zanešený a špatný sklon kanálu

Datum nahlášení
03.10.2016

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Kanál je umístěn v křižovatce ulic Heydukova a El. Krásnohorské u vjezdu do objektu. Voda kanál přetéká , teče po chodníku a do dvora objektu. Od 31.7. reklamuji tuto závadu u SČVK teprve dnes mi po tel. urgenci bylo sděleno, že to patří městu, proto se obracím na vás. S pozdravem J.Jindra

Lokalita závady
ulice Elišky Krásnohorské, Teplice, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Milena Gartnerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Kontrolou stavu vpusti bylo zjištěno, že uliční vpusŤ je ucpaná stavebním materiálem - zřejmě z realizace zateplení vašeho objektu.


Milena Gartnerová už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email