NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

031017_1aed

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Nevyhovující stav chodníku, chybějící chodník

Datum nahlášení
03.10.2017

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Dobrý den, v ulici Novoveská před domy č.p. 3090 - 3093 je dlouhodobě nevyhovující stav chodníku. Betonový chodník chátrá a byl několikrát opravován. S kočárkem se na něm vzhledem k rozpadlému betonu jezdí velmi špatně. Chodník na protější straně ulice má už zcela rozpadlý povrch. Dále zcela chybí chodník v ulici Novoveská na jedné straně mezi ulicemi Topolová a Javorová, kudy chodí lidé z výše uvedených domů na zastávku MHD v ulici Topolová. Podobně chybí chodník v ulici Topolová, mezi ulicemi Habrová a Javorová, kde lidé musí chodit po velmi frekventované ulici. Zvláště v zimním období je absence chodníku v těchto místech velmi nebezpečná.

Lokalita závady
ulice Novoveská, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Jaroslava Vojáčková (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Chodník v ulici Novoveská před domy 3090-3093 zařadíme do oprav v následujícím období, na chodník v ulici Topolová máme zpracovanou studii. Ostatní vámi zmiňované úseky prověříme.


Jaroslava Vojáčková má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email